Uzavření mostu přes D4, změny v autobusové dopravě

Dnes jsme odbrželi informaci od MěÚ Černošice, že s platností od zítřka, tedy od středy 24.4.2019 bude z havarijních důvodů uzavřen "Řitecký most" přes D4.

Oznámení o uzavírce

Z výše uvedeného důvodu dojde k následujícím operativním změnám na linkách 318, 320 a 448

Linka 318

směr Praha, Smíchovské nádraží (jen spoje z Řitky, ostatní beze změny)

• spoj ve 4:58 ze zastávky „Řitka“ začíná v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ v 5:01 (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj v 5:38 ze zastávky „Řitka“ začíná v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ v 5:41 (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj v 6:38 ze zastávky „Řitka“ začíná v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ v 6:41 (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj v 7:18 ze zastávky „Řitka“ začíná v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ v 7:41 (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj v 7:58 ze zastávky „Řitka“ začíná v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ v 8:01 (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj v 9:58 ze zastávky „Řitka“ začíná v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ v 10:01 (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj v 13:28 ze zastávky „Řitka“ začíná v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ v 13:31 (ruší se zastávka Řitka) spoj přijede jako linka 448 z Mníšku po dálnici
  • spoj v 14:28 ze zastávky „Řitka“ začíná v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ v 14:31 (ruší se zastávka Řitka) spoj přijede jako linka 448 z Mníšku po dálnici
  • spoj v 15:28 ze zastávky „Řitka“ začíná v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ v 15:31 (ruší se zastávka Řitka) spoj přijede jako linka 448 z Mníšku po dálnici

směr Řitka (jen spoje do Řitky, spoje v úseku Praha, Smíchovské nádraží – Trnová beze změny)

• spoj v 5:34 ze zastávky „Praha, Smíchovské nádraží“ končí v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj v 6:39 ze zastávky „Praha, Smíchovské nádraží“ končí v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ (ruší se zastávka Řitka) spoj pokračuje jako linka 448 přes Čisovice
  • spoj v 7:33 ze zastávky „Praha, Smíchovské nádraží“ končí v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj v 9:03 ze zastávky „Praha, Smíchovské nádraží“ končí v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj ve 14:18 ze zastávky „Praha, Smíchovské nádraží“ končí v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj v 15:48 ze zastávky „Praha, Smíchovské nádraží“ končí v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj v 16:48 ze zastávky „Praha, Smíchovské nádraží“ končí v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj v 17:48 ze zastávky „Praha, Smíchovské nádraží“ končí v zastávce „Řitka, Hl. sil.“ (ruší se zastávka Řitka)
  • spoj ve 20:19 ze zastávky „Praha, Smíchovské nádraží“ je ze zastávky „Jíloviště, u mostu“ vedena po dálnici (ruší se zastávky: „Klínec, U Hřiště“ a „Líšnice“, zřizují se: „Klínec, Hl.sil.“ a „Líšnice, Hl. sil.“)
  • spoj ve 22:20 ze zastávky „Praha, Smíchovské nádraží“ je ze zastávky „Jíloviště, u mostu“ vedena po dálnici (ruší se zastávky: „Klínec, U Hřiště“ a „Líšnice“, zřizují se: „Klínec, Hl.sil.“ a „Líšnice, Hl. sil.“)

Linka 320

směr Praha, Smíchovské nádraží

• spoj v 5:38 ze zastávky „Mníšek p. Brdy, Žel. Zast. Rymaně“ neobsluhuje zastávku „Řitka, Bučina“ (jede po dálnici)
  • spoj v 6:10 ze zastávky „Mníšek p. Brdy, Náměstí“ neobsluhuje zastávku „Řitka, Bučina“ (jede po dálnici)
  • spoj v 6:18 ze zastávky „Mníšek p. Brdy, Žel. Zast. Rymaně“ neobsluhuje zastávku „Řitka, Bučina“ (jede po dálnici)
  • spoj v 6:50 ze zastávky „Mníšek p. Brdy, Náměstí“ neobsluhuje zastávku „Řitka, Bučina“ (jede po dálnici)
  • spoj v 6:58 ze zastávky „Mníšek p. Brdy, Žel. Zast. Rymaně“ neobsluhuje zastávku „Řitka, Bučina“ (jede po dálnici)
  • spoj v 7:30 ze zastávky „Mníšek p. Brdy, Náměstí“ neobsluhuje zastávku „Řitka, Bučina“ (jede po dálnici)
  • spoj v 8:00 ze zastávky „Mníšek p. Brdy, Náměstí“ neobsluhuje zastávku „Řitka, Bučina“ (jede po dálnici)

směr Mníšek p. Brdy

• beze změny

Linka 448

směr Mníšek pod Brdy

• spoj v 7:24 ze zastávky Řitka odjíždí ze zastávky Řitka, Hl. sil. (na silnici III/0042) v 7:22 (spoj přijede jako linka 318 z Prahy a pokračuje přes Čisovice do zastávky „Mníšek p. Brdy, Náměstí“, spoj neobsluhuje zastávky: „Řitka“, „Řitka, Bučina“ a „Mníšek p. Brdy, ÚVR“)
  • ostatní spoje beze změny

směr Řitka resp. Dobřichovice

• spoj ve 13:20 ze zastávky „Mníšek p. Brdy, Náměstí“ jede po dálnici do zastávky „Řitka, Hl. sil.“ odkud pokračuje jako linka 318 směr Praha, Smíchovské nádraží (neobsluhuje zastávky Mníšek p. Brdy, ÚVR, Řitka, Bučina a Řitka)
  • spoj ve 14:20 ze zastávky „Mníšek p. Brdy, Náměstí“ jede po dálnici do zastávky „Řitka, Hl. sil.“ odkud pokračuje jako linka 318 směr Praha, Smíchovské nádraží (neobsluhuje zastávky Mníšek p. Brdy, ÚVR, Řitka, Bučina a Řitka)
  • spoj v 15:20 ze zastávky „Mníšek p. Brdy, Náměstí“ jede po dálnici do zastávky „Řitka, Hl. sil.“ odkud pokračuje jako linka 318 směr Praha, Smíchovské nádraží (neobsluhuje zastávky Mníšek p. Brdy, ÚVR, Řitka, Bučina a Řitka)
  • ostatní spoje beze změny

Toto opatření bude platné v nejbližších dnech, než dojde k ustálení provozu a zpracování výlukových jízdních řádů.

Datum vložení: 23. 4. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2019 0:00