Obec Líšnice

​​​​Úřední hodiny:
         Po:  09:00-14:00
         St:   09:00-12:00, 14:30-16:30

Změna stanoviště kontejnerů na Vandrlici.

Změna stanoviště kontejnerů na Vandrlici.

Situace s množstvím odpadu na stanovišti kontejnerů na Vandrlici (mezi loukami) je již neúnosná. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli přemístit kontejnery do dvou menších „hnízd“. S ohledem na to, že si mnozí poplatníci vybrali pro letošní rok poplatek za popelnici a nebudou proto využívat kontejnery na směsný odpad, bude jejich počet snížen na polovinu.

Cílem je snížení produkce odpadu a tím také poplatku, který všichni platíme. Odpad je nyní na stávající místo navážen ze širokého okolí a v kontejnerech končí celé rozmontované chaty, jejichž majitelé za finanční prostředky nás všech likvidují stavební suť a materiál. Doporučujeme těm, kteří mají své nemovitosti u cesty, po níž projiždějí popeláři nebo kousek od ní, aby si pořídili vlastní popelnici. Kontejnery tak budou využívat pouze ti, kteří tu možnost nemají.

Zároveň byl do oblasti Vandrlice umístěn kontejner na BIO odpad, který se bude vyvážet dle potřeby. Do kontejneru na BIO odpad odkládejte, prosím, pouze trávu, větvě a zelený odpad ze zahrad.

Mapu se stanovišti kontejnerů naleznete zde

Kontejner na sklo je zatím na stávajícím místě. Až bude vyvezen, bude přesunut na stanoviště kontejnerů 1.

Datum vložení: 28. 6. 2023 15:10
Datum poslední aktualizace: 29. 6. 2023 18:50

Aplikace V OBRAZE

aktuální informace z webu v mobilní aplikaci – zdarma ke stažení