Obecní zpravodaj také v novém

Po webových stránkách přišel na řadu i zbrusu nový obecní zpravodaj, jehož první upravené vydání máte nyní v ruce. Také během léta jsme dali zpravodaji novou tvář, obsah i zázemí. Aby si zachoval co nejvyšší možnou objektivitu, byla na zasedání obce jmenována redakční rada ve složení: Hana Navrátilová, Alena Fialová, Tomáš Humhal, Jiří Beneš a Zdeněk Lébl. Ve zpravodaji nyní najdete několik pravidelných rubrik, které budou přinášet různorodé informace ze života obce. Zvláštní rubriku též věnujeme vašim příspěvkům a postřehům, protože věříme, že se budete chtít s námi podělit o své názory na dění v naší obci. Zpravodaj bude vycházet 4 krát ročně a bude mít předem dané termíny uzávěrek, o kterých se dozvíte vždy v předchozím čísle.

Datum vložení: 5. 9. 2011 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 9. 2011 0:00