Uzavírka na R4 - novinky (sobota 14.4.2012)

Plánovaná uzavírka na R4 ve směru na Prahu, která měla být uskutečněna 16.4. se přesouvá na 23.4.

Podle původních infromací měli být po dobu uzavírky uzavřeny sjezdy na Mníšek a na Řitku. Objízdná trasa měla být vedena přes Líšnici, Klínec a před mostem na Jílovišti se měla vracet zpět na R4! Naší obcí měla být vedena veškerá doprava směrem na Prahu, včetně autobusů a těžké nákladní dopravy. To bylo pro nás zcela nepřijatelné!

Po mnoha vyjednáváních se nám podařilo přesvědčit a přimět investora k tomu, aby přehodnotil celou akci.

Podle posledních neoficiálních informací nebude objízdná trasa stanovena vůbec a veškerá doprava by měla zůstat v jednom pruhu na R4. Sjezd na Mníšek nebude uzavřen vůbec a sjezd na Řitku pouze na pár dní a jen částečně. Nemění se tedy ani jízdní řády a trasy veškerých autobusových linek zůstávají bezezměny.

Pokud se dozvíme nějaké nové informace, budeme Vás informovat.

Hana Navrátilová, starostka

Datum vložení: 14. 4. 2012 0:00